Kapat
Kategoriler

Hakkımızda


Bizler Türkiye’nin sayılı üniversitelerinden İTÜ mezunu iki kişiyiz. Her ikimizin de kurumsal şirketlerde yıllarca süren bir çalışma hayatımız var. Birimiz üretim alanında, birimiz de satış alanında ilerledik. Üretim alanında çalışanımız hala çok uluslu kurumsal bir şirkette Ar&Ge departmanında çalışmaya devam etmektedir.
Satış alanında çalışanımızın yıllarca Türkiye’mizin güzide şirketlerinde  ‘’Bölge Satış Yöneticisi” pozisyonunda çalışırken gezmiş olduğu bölgeler,  bölgesel olarak tanıdığı şirketler, yürütülen ticari faaliyetler ve edindiği tecrübelerle hem işletmelerin, hem de tüketicilerin buluşmasında nasıl sıkıntılar yaşandığını görmesi neticesinde, bu sıkıntıların giderilmesine yönelik çözüm fikri olarak kurulmuş bir işletmeyiz.
Amacımız; üretici ve tüketiciyi sitemizde buluşturmak. Üreticilerin ürünlerini tüketiciye sunmak için ödedikleri  nakliye, depolama, stok giderleri, ayrıca toptancı, ara toptancı ve market kar marjlarının tüketiciye yansıtılması sonucu tüketicinin ürünlere daha yüksek fiyat ödemesine çözüm getirmek üzere yola çıktık.
Siz değerli tüketicilerin güvenli alışveriş yapabilmesi için sitemizde bütün güvenlik önlemlerini alarak, faaliyete geçtik.
İlkel E-Ticaret ünvanlı şirketimiz KOSGEB tarafından desteklenmektedir. Ayrıca elektronik ticaretin kayıt altına alınması ve güvenliğinin sağlanması için kurulan ETBİS organizasyonuna kayıtlıdır.

Sitemiz,  güvenliğiniz için 256 bit SSL sertifikası ile güvenli hale getirilmiştir. Ayrıca kredi kartı ödemeleriniz için 3D Secure Güvenlik doğrulaması yapılmaktadır. 

@ilkeldengelsin

Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

ilkeldengelsin © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır

Sosyal Medya